Cześć, jestem Kasia

17.9.15

Jak w tytule – nazywam się Kasia, mieszkam w Warszawie i przedstawiam Wam mojego bloga.
O czym będę blogować? Będę pisać i pokazywać moją pracę i może trochę moje życie. Mam 30 lat (sama ciągle nie wierzę, że to już) i jestem inżynierem. Od 8 lat zajmuję się architekturą, projektuję wnętrza i budynki. Podobno ludzki charakter zmienia się co 7 lat, więc w ten sposób tłumaczę sobie trochę dlaczego rok temu założyłam firmę, która z architekturą ma niewiele wspólnego. Zaczęłam projektować biżuterię i stworzyłam własną markę biżuteryjną. Chociaż może aż tak dziwne to nie było, bo kocham się w modzie odkąd pamiętam, pochodzę z krawieckiej rodziny i największym marzeniem mojej mamy było żebym została projektantką mody.. Kreowanie jest dla mnie tym samym czym jest oddychanie – dlatego sztuka jest moją trzecią ręką i ósmym zmysłem.

Dlaczego biżuteria?
Zaczęłam projektować właśnie biżuterię, ponieważ wiem, że jestem w stanie samodzielnie przejść przez proces tworzenia (zawsze uważałam, że jest to prawdziwe złoto własnej firmy). Połączyłam inżynierską dokładność, te same narzędzia, za pomocą których projektuję budynki czy tworzę fotorealistyczne wizualizacje z ogromną miłością do mody i trendów oraz zdolnościami plastycznymi. Biżuteria jest jak sztuka użytkowa – taka moja maleńka architektura.

Dlaczego moie?
Właśnie dlatego, że w moie wszystko jest moje! J Czyli moie z błędem ortograficznym dla przekory. Projektuję biżuterię tak jakbym robiła to dla siebie, wszystko co tworzę jest bardzo bliskie mojemu sercu. Co więcej nie jestem tylko projektantem, ale tworzę również wizerunek, grafikę, opakowania, jestem swoim własnym PR’owcem. Moie to również pewnego rodzaju manifest, że pomimo niepowodzeń warto zawsze walczyć o ‘swoje’ i o własne marzenia, że w Polsce też można.

Dlaczego blog?
Dlatego, że każdy lubi zajrzeć za kulisy. Chcę pokazać, że w tym co robię jest twarz i historia, że wszystko jest prawdziwe i namacalne, czasem udane, a czasem nie. Chcę podzielić się z Wami tym co robię, oraz dowiedzieć się co Wy o tym sądzicie.

Podsumowując, postaram się tu opowiedzieć, jak być architektem na szpilkach, założyć i prowadzić mimo czasem wielkich przeszkód własną firmę i przede wszystkim jak wygląda biżuteria ‘moie’ od kuchni. Mam nadzieję, że spodoba Wam się to co mam do przekazania.

You Might Also Like

1 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Instagram